חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עמודי בלונים

מציג את כל 362 התוצאות

עיצובי עמודים מבלונים, בחירת העיצוב של אניני הטעם.

לעיצובי בלונים יש אין ספור אופציות ואפשרויות עיצוב, בלונים הם משהו גמיש שמהווים חומר ביד היוצר, כמובן רק במידה והיוצר הוא יוצר טוב ומוכשר. מה עוד לא ראינו מעיצובי הבלונים? לפעמים נדמה כי אין וריאציה של עיצוב בלונים שטרם נראה במחוזותינו.

אבל על המשפט האחרון מומלץ לכם לחשוב שוב. הכירו את עיצובי העמוד של 'ימבלון'. העיצוב שנוסך רעננות ויוקרה לעולם עיצובי הבלונים.

יש משהו בעיצובי העמודים שמשדר פאר ויוקרה.העמודים מפתיעים ומרגשים ביופיים, והם מאוד מתאימים להצבה בכניסות לאירועים או עסקים.

למה כדאי להציב עמודי בלונים בכניסה לאירוע או לעסק?

אחד הדברים הכי חשובים והכי קריטיים כאשר בן אדם נכנס לאירוע, למסעדה או לעסק, זה הרושם הראשוני שנוצר אצלו על האירוע או על העסק.

באופן כללי לרושם הראשוני שתופס את הבן אדם, יש את הכוח להשפיע על כל החוויה וההסתכלות של הבן אדם על כל דבר בחיים. וכך גם נכון הדבר כאשר בן אדם נכנס לאירוע או לעסק.

ולכן אירוע שבפתח האולם שבו הוא נחגג ניצב עמוד דקורטיבי אחד או יותר של בלונים מרשימים הממותגים בלוגו של האירוע, עשוי להותיר רושם ראשוני עז וכביר על הנכנסים לאירוע.

וכמו כן חנות שמציבה בכניסה לעסק עמודי בלונים מעוצבים ומרשימים שממותגים בסמל ובשם העסק, עשויה להרוויח ביושר את הרושם הראשוני החיובי של הלקוחות שנכנסות אליה.

וזאת הסיבה שהבחירה בעמודי בלונים מעוצבים פופולארית כל כך, ותופסת יותר ויותר תאוצה ככל שהזמן חולף.

ב'ימבלון' תמצאו מגוון עמודים מבלונים לעסקים, או בלונים לבתי ספר ומוסדות, ועוד.

אז במידה ואתם מתכננים אירוע יפה, או פתיחת עסק או חנות מרשימה. תבחרו את העמודים שהכי מרשימים אותכם, תמתגו אותם באופן אישי כמו שצריך, והרושם הראשוני של האנשים כבר בכיס שלכם.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
2001900

מבצעים