חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בלונים בעיצוב אורגני

מציג את כל 98 התוצאות

אם בעבר מה שעשה את 'עיצובי הבלונים' היה סתם צירופים וחיבורים של כל מיני בלונים, מכל מיני צבעים. הרי שבעולמנו המודרני מה שכבש את עולם עיצובי הבלונים בסערה זה העיצובים האורגניים.

העיצובים האורגניים העניקו לעולם עיצובי הבלונים חיים חדשים, הבשורה האורגנית התקבלה בשמחה ובהתרגשות רבה על ידי הציבור שצורך את עיצובי הבלונים.

נכון להיום ניתן לראות את העיצובים האורגניים בכל אירוע. וכמו כן העיצובים האורגניים פופולריים ביותר בקרב אנשים הבאים  לרכוש בלונים להצעת נישואין, או בלונים ליום אהבה, או לכל אירוע חשוב ומרגש אחר.

מה כל כך מיוחד בעיצובי הבלונים האורגניים?

לא צריך להיות מומחה גדול או בעל השגות גדולות בעיצוב, על מנת להתפעם מהיופי עוצר הנשימה של עיצובי הבלונים האורגניים.

מה שמאפיין את העיצובים האורגניים זהו אוסף בלונים בשלל צבעים ססגוניים, שמנופחים בגדלים שונים ומגוונים, והם מעוצבים באופן שהוא כביכול אקראי.

עיצוב בסגנון זה משרה על העיצוב נראות טבעית, ולרגע נדמה כאילו העיצוב עוצב מעצמו בטבע, ללא מגע יד אדם.

אבל גם לאחר שניסינו לתת הסבר לעיצובים האורגניים באופן מילולי, ברור לנו שקשה עד בלתי אפשרי להסביר את היופי של הבלונים האורגניים במילים, ולכן אתם יותר ממוזמנים לעבור על התמונות המופיעות כאן באתר של 'ימבלון' ולהתרשם בעצמכם מהבלונים האורגניים.

 

האם המחיר של הבלונים האורגניים גבוה יותר מהמחירים של הבלונים הרגילים?

ממש לא. הבלונים האורגניים יפים יותר לאין ערוך מעיצובי הבלונים הרגילים. אבל הפער הזה של היופי אינו מקבל ביטוי כלשהו כאשר מדובר במחיר של הבלונים.

את עיצובי הבלונים האורגניים תוכלו להשיג ממש באותו מחיר של העיצובים הרגילים, וכך בעצם אתם מרוויחים פעמיים.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
1101900

מבצעים