חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיצובי חדרים בבלונים

מציג את כל 101 התוצאות

יודעים מה זה עיצוב חדר? בואו ונספר לכם על זה.

אין דבר מרגש כמו הפתעה, וכל אדם אוהב להיות מופתע על ידי אדם קרוב אליו.
ישנם מספרים דרכים לארגן הפתעה נעימה לבן או בת הזוג, או לכל אדם אחר קרוב, לכבוד יום ההולדת, יום נישואים, הצעת נישואים ועוד. אחת ההפתעות הכי מרגשות ומרשימות היא סידור חדר בבלונים אשר יוצרים יחד אפקט מרהיב ומפתיע עבור האדם השני.
כל אחד אשר פותח את דלת החדר מבלי לצפות לכלום ופתאום רואה עשרות בלונים צבעוניים מתרגש מההפתעה הנעימה.

עיצוב חדר בבלונים מתאים כמעט לכל סוגי האירועים

ניתן ליצור עיצוב חדר בבלונים לכבוד מגוון אירועים כמו יום הולדת או הצעת נישואים, כאשר אפשר כמובן להתאים את עיצוב חדר בבלונים לסוג המאורע – אם מדובר למשל בהצעת נישואים ניתן ליצור סידור חדר בבלונים אדומים ולבנים המייצרים אווירה רומנטית במיוחד, ואם סוג המאורע הוא יום הולדת ניתן ליצור סידור חדר בבלונים צבעוניים במגוון צבעים שמחים במיוחד היוצרים אווירה של חגיגה.
כאשר יוצרים סידור חדר בבלונים ליום הולדת ניתן גם להוסיף את הספרות המייצגות גיל החוגג.

עיצוב חדר בבלונים יכול לכלול עשרות או מאות בלוני הליום אשר ממלאים את תקרת החדר ויוצאים אפקט עיצובי מרשים ומיוחד, בנוסף לעוד הרבה בלונים המפוזרים על המיטה, הספות או הרצפה.

ומה לגבי הצבעים? אולי תופתעו לשמוע, אך בימבלון יש למעלה משלושים צבעים חדשניים ומגוונים לכל אירוע ולכל עיצוב. נסו את צבעי הכרום שלנו. הברק שלהם זה משהו שכולם מתפעלים ממנו. אנחנו זמינים גם בטלפון.

רוצים ליצור עיצוב חדר בבלונים לכבוד מאורע מיוחד? צרו קשר עם ימבלון עוד היום ונשמח לסייע לכם ביצירת סידור חדר בבלונים אשר ירגש ויפתיע את האדם הקרוב אליכם.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
2003000

מבצעים