חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בסיסי בלונים מעוצבים

מציג את כל 119 התוצאות

עיצוב בלונים מוצלח חייב לעמוד על בסיס יפה ואיתן.

אתם לא בדיוק מבינים מה זה בסיסי בלונים מעוצבים? אז בדיוק לכן אנחנו כאן בשביל להסביר לכם. עיצוב בלונים בדרך כלל סובב סביב רכיב אחד מרכזי שתפקידו להביא לידי ביטוי את המטרה של העיצוב, ואת הרעיון והמסר שהעיצוב נועד לשדר.

לדוגמא כשאר העיצוב הוא עיצוב בלונים לבר מצווה, הרכיב הבולט בעיצוב יהיה תפילין. או אם מדובר למשל בעיצוב בלונים ליום הולדת, מרכז העיצוב תהיה ספרה של גיל היום הולדת.

הבעיה היא שהפריטים האלה שהם בעצם 'לב' העיצוב, אינם יציבים דיים בשביל להעמיד אותם על הקרקע או על השולחן. וזאת בדיוק הסיבה לכך שצריך את בסיסי הבלונים.

בסיסי הבלונים מיועדים להיות חלק מהעיצוב, הם ניצבים בתחתית העיצוב, ומטרתם היא להוסיף יופי, נופח וחן לעיצוב, ולא פחות מזה לייצב את העיצוב, בצורה שיוכל לעמוד יציב בפני עצמו.

כיצד נדע לבחור את בסיס הבלונים הטוב ביותר?

יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים את בסיס הבלונים לעיצוב שלנו.

  1. בסיס בלונים צריך להיות כזה שתורם מאוד ומשדרג מאוד את העיצוב כולו. כלומר מעבר לזה שהוא מהווה בסיס טכני לעיצוב, הוא גם מהווה בסיס לפן העיצובי של העיצוב. בקיצור בסיס טוב גורם לעיצוב להיראות הרבה יותר טוב כאשר הוא קיים, מאיך שהעיצוב נראה לולא קיומו.
  1. בסיס בלונים בסופו של דבר בא לייצב את העיצוב כולו ולגרום לו לעמוד איתן במקום שנבחר להציב אותו. ולכן יש לבדוק את רמת היציבות של הבסיס שאנחנו מתכוונים לבחור. במידה ואנחנו רואים שהעיצוב אינו מאוזן מספיק, פשוט לא נרכוש אותו. בסיס לא מספיק טוב עשוי להכשיל את הופעתו של העיצוב כולו.
  1. יש לוודא שהבסיס תואם את הצבעים ואת והסגנון של העיצוב כולו, בשביל שהעיצוב כולו ידבר בשפה אחת והומוגנית.

קניה מהנה ונכונה.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
70900

מבצעים