חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מארז כדור פורח מבלונים

מציג את כל 22 התוצאות

נמאס לכם לקנות עיצובי בלונים בנאליים וצפויים מראש? לא בא לכם לעצב את האירוע שלכם, או להעניק את המתנה שלכם שוב עם עיצוב בלונים גנרי ולא מרגש?

קבלו את עיצוב הבלונים הכי מפתיע ומסעיר שיש. מארז כדור פורח של 'ימבלון'.

מדובר בעיצובי בלונים יצרתיים היוצאים מגדר הרגיל, עיצובים אלה שוברים את הקיבעון המחשבתי, ומוכיחים שטרם נאמרה המילה האחרונה בכל הקשור לעיצוב בלונים.

מארזי הכדור הפורח של 'ימבלון' מתאימים לשלל אירועים. הם יכולים לשמש בין היתר כעיצוב בלונים להולדת תינוק, או כעיצוב בלונים לחלקה, ועוד.

בשביל להבין טוב יותר במה מדובר, בואו נדבר על שני עיצובי 'מארז כדור פורח' לדוגמא:

 

  1. מארז כדור פורח בשילוב כוסות שמפניה

העיצוב מבוסס על קופסה מפוארת בצורת לב שמונחת על הקרקע, הקופסה המהממת מפוצצת במלא ורדים מרעננים, והמון שוקולדים טעימים. ובתוך כל הטוב הזה נטועים שני כוסות שמפניה מפוארים בצבע שחור שעליהם מודפסים שמות חתן וכלה לדוגמא, שם אחד על כל כוס.

לקופסת הלב מחוברים ארבעה חוטים בצבע בז' העולים למעלה ועוטפים בלון פורח ענק שקוף שעולה אף הוא מתוך הקופסה, והוא מחובר לעמוד שקוף יפהפה. הבלון הפורח מלא בנוצות בצבעים ורוד ושחור, ועליו כיתוב ענק בהקדשה אישית…

פשוט תענוג לעיניים.

 

  1. מארז כדור פורח להולדת תינוק/ת

המארז מבוסס על עגלה ורודה הגדושה בהרבה שוקולדים.

על העגלה ישובה בובה ורודה ש"מחזיקה" בידיה את הבלון הפורח השקוף. לעגלה מחוברים ארבעה סרטים ורדרדים שעוטפים ומחזיקים את הכדור הפורח. בקרקעית הכדור מבפנים מונחות מלא נוצות לבנות המוסיפות המון יופי לעיצוב. וכמובן שעל הבלון כיתוב גדול בהדפסה אישית.

 

אלו רק שתי דוגמאות מתוך מגוון עיצובי מארזים עם כדור פורח, אתם מוזמנים לבחור את העיצוב שהכי יפה בעינכם, והמחיר ישאיר אותכם לא פחות ממופתעים.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
350400

מבצעים