חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לבבות בלונים

מציג את כל 65 התוצאות

כאשר רוצים לחשוף רגשות ולתת לאדם היקר לנו להרגיש אהוב, מוערך וחשוב. תמיד נכון לעשות את זה באמצעות בלון בצורת 'לב'.

בימבלון מבינים את הסמליות החשובה שבצורת ה'לב', ולכן ימבלון שיבצה בתוך הקטלוג שלה אין ספור עיצובי בלונים מהממים המשלבים בתוכם את צורת הלב.

עיצובי בלונים מהממים עם לבבות לכל אירוע

את עיצובי הבלונים של ימבלון עם צורת הלב תוכלו לשלב כמעט בכל אירוע חשוב ומרגש. בין השאר תוכלו לקנות עיצובי בלונים ליום הולדת עם לבבות, עיצובי בלונים ליום אהבה עם לבבות, עיצובי בלונים להצעת נישואין עם ללבבות, ועוד.

עולם עיצובי הבלונים עם לבבות הוא עולם ענק, מרגש ומרתק ששובה את עיניהם של כל רואיו. אנשים נוטים לתת היום עדיפות בולטת לעיצובי בלונים עם לבבות, במיוחד כאשר המתנה מיועדת לאדם ספציפי האהוב עליהם במיוחד.

שוק עיצובי הבלונים עובר לעיצובי לבבות

הביקוש הרב הקיים בשוק גרם לצוות המעצבים של ימבלון להיענות לצריכה ההולכת וגוברת של עיצובים אלה, והתוצאות לא איחרו לבוא.

כאן תוכלו לבחור לעצמכם את העיצוב האהוב עליכם ביותר, לאדם האהוב עליכם במיוחד. הגיוון שתמצאו כאן לא יותיר אותכם אדישים, כל עיצוב כאן מושקע וייחודי, אבל אין ספק שתמצאו את העיצוב האחד שיותיר אותכם נטולי מילים.

בין היתר תמצאו כאן עיצובי בלונים עם לבבות, קומפקטיים ואישיים, המתאימים יותר למתנות אישיות וצנועות. ולעומתם תמצאו עיצובים גרנדיוזיים עם לבבות שממלאים את חלל החדר ומותירים רושם עז, עיצובים אלה מתאימים יותר לאירועים המוניים, כמו למשל אירוסין, בר מצווה, פתיחת עסק, ועוד.

מחירים מיוחדים

את עיצובי הלבבות תוכלו לרכוש במגוון מחירים, זה מאוד תלוי בעיצוב הבלונים שתבחרו לקנות. אבל בכל מקרה המחירים המיוחדים שתמצאו ב'ימבלון' לא תמצאו בשום מקום אחר.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
1201000

מבצעים