חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בלון כתר

רוצים ולפנק ולכבד את ה"כתר" של חייכם עם בלון כתר?

הגעתם למקום הנכון…

לכל אחד יש את המישהו הזה שהוא "הכתר" של חייו, זה שאנחנו מעריכים ואפילו מעריצים אותו ללא גבול. בדרך כלל מדובר בהורים והסבים שלנו, או בן/בת הזוג. לעיתים מדובר בילדינו המסבים לנו המון נחת והם מהווים הכתר של חיינו. ולפעמים מדובר בחבר קרוב שעשה בעבורנו כל כך הרבה עד שהוא הפך מבחינתנו לכתר שלנו.

כל אחד והכתר שלו….

כאשר יש ל "כתר" שלנו יום הולדת או כל אירוע משמח אחר זו ההזדמנות שלנו להביע את הערכתנו הרבה כלפיו, ולהבהיר לו שהוא ה"כתר" של חיינו.

אנחנו בימבלון נתנו על כך את הדעת, ולאחר השקעה רבה, התוצאות הן לא פחות ממדהימות.

הרשו לי להציג בפניכם חלק מהעיצובים שלנו המעוטרים בכתרים מלכותיים.

בלון כתר עם הדפסה אישית על עמוד מפואר

מדובר בעיצוב מרהיב ועוצר נשימה בצבעי שחור וזהב מטאלי. במרכז העיצוב עמוד בלונים יוקרתי העשוי קומות קומות של עיטורי טבעות וחישוקים. העמוד מתחיל מלמטה בקומות עבות ורחבות. וככל שהעמוד עולה בקומותיו הן נהיים צרים יותר. וכשהעמוד מגיע לקומותיו העליונות הוא מתרחב שוב לגודל מרשים, גודל כזה שיהיה מספיק ראוי ורחב כדי להוות בסיס לכתר הענק שלנו. ומעל העמוד ניצב בגאון הכתר המלכותי שלנו עם הכיתוב 'מזל טוב המלך שלנו'.

בלוני ספרות על בסיס אורגני עם כתר

העיצוב הזה מתאים במיוחד לימי הולדת.

בסיס אורגני מרשים ומיוחד בצבעי זהב שחור ולבן, ומעליו מתנוסס בענק ספרת יום ההולדת בלבן בוהק שאי אפשר להתעלם ממנו, הספרה מעוטרת בסרט יפהפה. ומעל הספרה מונח הכתר המלכותי הענק בצבעי שחור וכסף.

ללא ספק עיצוב בעל ניחוח יוקרתי ומלכותי.

בלוני ספרות בעיצוב אורגני

העיצוב הזה הוא עוצר נשימה. בסיס בלונים אורגני סוער בצבע זהב מטאלי בנגיעות קלות של שחור. ומעל זה מתנוסס לתפארת ספרת יום ההולדת. בצד העיצוב מופרחים שלושה כוכבים עם שלושה כיתובים 'אושר' 'בריאות' 'הצלחה', כיתוב אחד על כל בלון. בצד השני של העיצוב מונח הכתר באצילות על ראש הספרה. מעל כל זה באותיות כסף ענקיות כתוב שמו של חתן או כלת יום ההולדת.

לסיכום

לא משנה באיזה עיצוב תבחרו, המסר הברור יעבור למקבל. אתה המלך שלי.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
6806

מבצעים