חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חישוקי בלונים

מציג את כל 80 התוצאות

חישוק בלונים – הדרך שלכם להפתיע ולרגש

ב 'ימבלון' הפכו כבר מזמן את עיצובי הבלונים לאומנות של ממש. כאן לא מעצבים בלונים. כאן, בסטודיו שלנו מייצרים אומנות של ממש עם בלונים. ולנו שתחום ההתמחות שלנו הוא בלונים, ברור שכשרוצים להביא את אומנות הבלונים לקצה, ולייצר קסם של ממש עם הבלונים. יש להכניס את ה'חישוקים' לתמונה. השידוך בין החישוק לבלון נראה כל כך מתבקש וטבעי עד כדי כך שאנחנו משוכנעים שהם נועדו זה לזה עוד מראשית הבריאה.

כדי שתבינו על מה אנחנו מדברים, ולמה השילוב בין החישוק לבלונים כל כך מרגש אותנו. תתבוננו מעט בתמונות המשגעות, כאן בקטגוריית 'חישוקי בלונים'. את התמונות המופיעות כאן ליקטנו משלל אירועים הנושאים אופי משתנה ומגוון. לקוחותינו שהזמינו את המוצרים האלה המופיעים כאן. מדברים על עיצובי הבלונים שלנו על החישוקים, כעל מוצר משנה אירוע. הם הגדירו את זה כמחולל אווירה מטורף, שמרים את חלל המקום בו נערך האירוע לגבהים מטורפים. והם מצהירים בקול ברור כי האירוע שלהם לא היה אותו הדבר לולא יצירת הפאר הזו.

את חישוקי הבלונים  תמצאו מותאמים לכל אירוע במגוון וריאציות לבחירתכם. אם זה ללידת בן או בת, בר או בת מצווה, ימי הולדת, חתן וכלה, חתונות זהב וכסף, דינרים, אירועי ועדי עובדים, ואירועי חברה למיניהם. רק תגידו  לנו מה האירוע שלכם ואנחנו כבר נדע להתאים עבורכם את החישוקים המדויקים לאירוע שלכם לשביעות רצונכם.

ב'ימבלון' תפגשו צוות מקצועי, קשוב, וחדור מוטיבציה לגרום לאירוע שלכם לנסוק אל על. כאן באתר שלנו תוכלו ליצור איתנו קשר בקלות. ואנחנו נלווה את האירוע שלכם במסירות ובשקידה, במחירים שיפתיעו אתכם. ניפגש בשמחות.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
6003500

מבצעים