חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפרחת בלונים

מציג תוצאה אחת

 

הפרחת בלונים – מה זה? ולמה לרכוש דווקא ב'ימבלון'?

הפרחת בלונים היא הפרחה משותפת של בלונים על ידי כל אורחי האירוע – מחלקים בלונים לכל האורחים, כאשר כל אורח מקבל בלון משלו, ובמתן סימן כלשהו לאורחים כולם עוזבים את חוט הבלון שלהם ומפריחים יחד את כל הבלונים. הפרחת בלונים היא מרגשת במיוחד, יוצרת אפקט מרשים ומרהיב כאשר כל האורחים מתבוננים יחד בבלונים המתעופפים אט אט לשמיים.

ניתן לבצע הפרחות בלונים רק עם בלוני הליום, בכדי שהבלונים יעופו מעלה כאשר האורחים עוזבים את חוט הבלון. ניתן להזמין בלונים על פי כמות האורחים, וכמובן שכדאי להזמין מעט יותר על מנת למנוע מצב שחלק מהבלונים יתעופפו בטעות לפני זמן הפרחות הבלונים ואז לחלק מהאורחים יהיה חסר בלון והם לא יוכלו לקחת חלק בהפרחת הבלונים המשותפת.

כדאי להזמין בלונים עבור הפרחות בלונים בצבע אחיד, מה שיוצר אפקט אפילו עוד יותר מרשים כשהשמיים מתמלאים באותו הצבע. לחתונה למשל, מקובל להזמין בלונים עבור הפרחות בלונים בצבע לבן, צבע המסמל חתונה ולרוב דומיננטי מאוד בעיצוב החתונה. ניתן לבצע הפרחות בלונים עם בלונים צבעוניים, מה שיוצר צבעוניות מאוד שמחה ואפקט מרשים לא פחות כאשר הם מתעופפים מעלה.

רוצים להזמין בלונים איכותיים עבור הפרחות בלונים באירוע הקרוב שלכם? צרו קשר עוד היום עם חברת עיצוב הבלונים לאירועים ימבלון ונשמח לספק לכם בלוני הליום איכותיים בכל צבע שתבחרו להפרחת הבלונים שלכם. פנו אלינו עוד היום לפרטים נוספים.

אפשרויות סינון

אירוע
אירוע
סוג עיצוב

צבע

יש לנו מבחר של 30 צבעים עדכניים, וניתן להזמין כל עיצוב בצבעים הרצויים

צבע

מחיר

מחיר - slider
600600

מבצעים